Нічний автобус 4Н

Нічний автобус 4Н курсує за маршрутом Санта Барбара (просп. Червоної Калини, 109, для немісцевих 🙂 ) – Головний залізничний вокзал.

Кращий Сихів виготовив і встановив розклад його руху на зупинках громадського транспорту вздовж маршруту цього автобуса.

Розклад руху 4Н

Навіщо?

Щоб кожен, кому потрібно, міг ним скористатися. Зрештою, ми не знаємо більше способів повернутися з центру на Санту о першій ночі за 8 гривень.

Але ж розклад є в інтернеті! Why bother?

Знайти можна те, що шукаєш. Наш досвід показує, що дуже багато людей навіть не підозрює про існування можливості вернутися на Сихів серед ночі автобусом. Розклад руху на зупинці також інформує про наявність самого маршруту.

З іншого боку, саме знання про існування автобуса чи про те, що в інтернеті є його розклад, не гарантує, що ви ним скористаєтеся. Фізична табличка з розкладом прибуття на цю зупинку прив’язує загальне знання і поточну ситуацію.

Розклад руху 4Н

Ну і ще ж є 100500 тисяч львів’ян, які не користуються інтернетом.

Що далі?

На цій сторінці буде вся найактуальніша інформація про рух 4Н. Підписуйтеся на нашу розсилку новин (справа вгорі) і дізнайтеся про зміни відразу, як тільки про них дізнаємося ми!

Звідки дані?

Дані про маршрут та розклад руху ми взяли зі сторінки Центру міського сервісу, список зупинок уточнили на сервісі EasyWay. Розклад і маршрут руху, список зупинок на цих сайтах різниться, тому ми провели власне дослідження з метою надати найбільш близьку до реальності інформацію. Чесно кажучи, ми задоволені результатом 🙂

Вже дві хвилини як автобус мав бути тут, а його нема!!!!1111

Таке буває. Але з нашого особистого досвіду нічний автобус 4Н, хоч і запізнюється час від часу, але приїжджає завжди. Маєте інший досвід – напишіть нам!