Zero Waste

Zero Waste – це філософія ставлення до споживання, за якої ресурси максимально використовуються протягом усього життєвого циклу.

На цій сторінці зібрана актуальна інформація про те, що кожен із нас може зробити для того, щоб на сміттєзвалища потрапляла мінімальна кількість відходів.

Куди здати відпрацьовані люмінесцентні лампи та батарейки у Львові?

Графік стоянок екобуса, куди львів’яни можуть здати люмінесцентні лампи, батарейки та ртутні термометри, опублікований на сайті ЛМР.

Крім того, у різних районах Львова на постійній основі працюють пункти збору батарейок, список є на сайті міськради (за лінком завантажується документ).

 

Папір, картон

НРЦ “Джерело” (просп. Червоної Калини, 86а) проводить благодійний збір макулатури – виручені кошти будуть спрямовані на заміну старих вікон в центрі. Інформація на фб. Контактний номер телефону: 097 9456938

 

Одяг, меблі, предмети домашнього вжитку

ЛМГО “Спільнота взаємодопомоги “Емаус – Оселя” збирає від населення для подальшого використання та допомоги іншим: їжу, медикаменти, меблі, одяг, побутову техніку, предмети домашнього вжитку та інше. Тел: 096 4264796, 093 0101413

На Сихові контейнер «Емаус – Оселі» знаходиться біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70), ще 18 контейнерів розміщені по цілому Львову (карта).

 

Неробоча побутова техніка

Техніку на утилізацію приймає ПП «Екотех Україна», вул.Зелена 149, тел. 032 2452689, 067 8500323

 

Твердий пластик

Пластик із маркуванням HDPE (поліетилен високої щільності у вигляді корків, каністр, флаконів з-під різних засобів тощо) та PP (поліпропілен – харчові ємності, прозорі одноразові склянки, коктейльні трубочки, іграшки, відра, тазики) приймає лабораторія ресайклінгу Zelenew, тел. 098 4826005. 

Детальніше.

 

Пункти прийому вторсировини

Макулатуру, склотару та склобій також приймають за адресами:

  • перехрестя Зелена-Вулецька, зі сторони моста через залізницю
  • перехрестя Хуторівка-Чукаріна, біля заправки

Макулатуру, склотару, склобій, пластик, консервні та бляшані банки, металобрухт

  • вул. Персенківка, 2, тел.  068 2564503
  • вул. Шевченка, 136 на розі з вул. Моринецькою, тел: 068 4169483 (Юра)

Ганчір’я:

  • вул. Грунтова, 5

Поліетиленові пакети:

  • хімчистка «Профічистка», вул. Кузневича 4

Актуальна інформація про пункти прийому вторсировини у Львові також знаходиться на сторінці recycle.lviv.ua