#ПісляПеремоги – історії проєктів-переможців Громадського бюджету Львова

Протягом періоду голосування за проєкти Громадського бюджету Львова, ми розповідаємо про 10 проєктів-переможців і їхні історії викликів та успіху #ПісляПеремоги

  1. Реконструкція Покровської площі у Личаківському районі – чудовий приклад співпраці громади, церкви, влади міста.

«Подавали раніше проєкт як великий. Зрозуміли що виграти є складно, тому вирішили рухатись малими кроками. Точніше – кількома малими проєктами. Минулого року виграли і реалізували малий проєкт, цього року ього року хотіли знову подавати, але влада міста погодилася дофінансувати проєкт» – розповідає активіст і автор проєкту Олег Котис.

2. Завдяки оновленню реанімаційної у травматологічному відділенні на Орлика – дітки з травмами опорно-рухового апарату мають можливість отримати найвищий рівень послуг.

«У нашій лікарні досить багато було виграно громадських проєктів. Ми побачили, що ця система дійсно працює» – розповідає автор проекту і лікар Мар‘ян Орач.

3. Найдальша точка у Львові від Сихова – сквер Джона Леннона, але ми і там побували! 😉 Їхня громада хоч і маленька, але дуже злагоджена, саме тому вони вже вкотре придумують проєкти та виграють Громадський бюджет Львова

«Сквер Ленонна – вже майже завершений. Це оглядовий майданчик, доріжка, кілька лавочок» – розповідає автор проєкту Олег Пижів.

4. Не набрали достатню кількість голосів на конкурсі Громадський бюджет Львова але таки реалізували свою ідею!

Чудова ГО ПЛАТО розповідає, як їм вдалося реалізувати ідею попри відсутність фінансування з міста. Цю історію #ПісляПеремоги вдалося реалізувати завдяки коштам благодійників та запалу еко активістів. Про перший дощовий садочок у Львові на стіні Опорядження, розповідає співзасновниця ГО ПлатоАнжеліка Зозуля.

5. Не знаєте, як створити крутий мультифункціональний громадський простір – коворкінг для УСІХ? – спитайте у працівників палацу Гната Хоткевича 🙂 У 2019, вони виграли конкурс Громадського бюджету Львова з ідеєю трансформації звичайної маленької кімнатки у мультифункціональний простір #ХоткевичSpace і вже навіть відкрили його!

«Все зреалізували так як і задумували, і навіть краще. Ми не зупиняємось і цього року подали ще один проект зі зміни мистецького простору» – розповідає Олександра Онишкевич.

Що входило у проект? На що пішли найбільші витрати? Скільки зайняла часу реалізація? – дивіться у відеоролику. Можливо цей результат і вас надихне на створення ще одного громадського простору у Львові.

 

6. Історії успіху проєктів Громадський бюджет Львова не завжди є простими🤔 Цей проєкт зі збереження озера на Панча подавався 2016, 2017, 2018, і переміг аж 2019-го. Але воно було того варте: бюджет проєкту значно збільшили, після оцінки експертами!

Чому такі проєкти є ДУЖЕ важливі? Якою була історія успіху? Де проєкт зараз? – дивіться у відеоролику історій #ПісляПеремоги, розповідає авторка Наталя Процак. А ще, дуже радимо глянути крутий промо ролик який створили мешканці для цього проєкту.

7. Зовсім скоро у парку Горіховий Гай буде якісно новий громадський простір! Автор проєкту Ігор Кідик та інші активісти не зупиняються і цього року вони подали ще кілька проєктів зі збереження парку Горіховий Гай. Про проєкти, які вони подали цього року, щоб Горіховий гай став ще кращим – читайте у фб групі.

8. Про майстерку та майстерню для учнів ліцею “Інтелект” 🙂
Як перетворити занедбані підвальні приміщення на майстерні для дівчат та хлопців, де можна майструвати, шити і навіть готувати їжу на кухні? Що вдалося реалізувати на суму малого проєкту?

«Цього року дуже активно включилися у голосування батьки і учні. Вони нас дуже підтримали» – розповідає заступниця директорки – Олександра.

9. Ремонт харчоблоку – це вже 4-й реалізований проєкт 98 школи на Сихові в рамках конкурсу «Громадський бюджет Львова»! 🙂 Чому цей проєкт важливий для школярів? Які ще проєкти реалізувала школа? Як їм вдається щороку перемагати? – розповідає директорка Людмила Земба.

10. Учителі та директор школи Будокан – справжні ентузіасти своєї справи! Вони створили проєкт міжшкільної обсерваторії на даху школи, де діти з Будокану та інших шкіл зможуть спостерігати за зірками! Про ідею проєкту, виклики та цікаву історію школи – розповідає директор Олександр Козловський.

Усі відео можете переглянути на нашому YouTube каналі та на нашій Facebook сторінці.

Проєкт здійснено в рамках Творимо Місто Разом за підтримки Львівської міської ради